بی بدیل  - Bibadil  
     تاریخ: 05 اردیبهشت 1398    25 آوریل 2019

بی بدیل برای شما

. . . .
 
وضعیت کاربر عدم نمایش
نام کاربر:
کاربر مهمان
ورود به سایت
عضويت در سایت
     
 
آموزش آشپزی نمایش
 
طنز و خنده عدم نمایش

 تبلیغات عدم نمایش

 به جامعه مجازی بی بدیل بپیوندید... ورود  ثبت نام

پوست كلفت ترین مجری تلویزیون!

پوست كلفت ترین مجری تلویزیون! به گزارش بی بدیل دات كام رامبد جوان می گوید قوانین سانسور در تلویزیون سیال است. هر چیزی امكان دارد امروز اجازه پخش داشته باشد اما فردا نه! این حرف ساده و كوتاه، كوهی از مفهوم است.به گزارش بی بدیل دات كام به نقل از ایسنا، خبرآنلاین نوشت: «یه روز خیلی دور یه مدیر پخش (مسئول ممیزی) در جواب سوال و گیجی مطلق من كه در حین ساخت و پخش یك برنامه بودم اظهار داشت: قوانین سانسور و ممیزی در تلویزیون "سیاله" هر چیزی ممكنه امروز اجازه داشته باشه و فردا نه و برعكس و این قصه همیشه بوده و هست. پوست كلفت می خواهد و مرد كهن.»

این ها حرف های رامبد جوان است. تهیه كننده و مجری خندوانه، یكی از پربیننده ترین برنامه های سیما. او كه بیشتر از ۲۶ سال است در صداوسیما كار می كند این را هم اضافه می كند: «هنوز نفهمیدم چه چیزهای قابل پخش در تلویزیون هستن و چه چیزهایی نیستن. شك ندارم بقیه همكارانم هم نمی دونن و شك ندارم مسئولین محترم پخش هم نمی دونن و شك ندارم مدیران شبكه ها هم نمی دونن و اساساً شك ندارم رئیس محترم سازمان هم نمی دونن.»

سانسور و ممیزی البته كه در تلویزیون چیز جدیدی نیست و همواره بوده و هست و خواهد بود. همه از سانسورهای سلیقه ای خبر دارند. حرف رامبد جوان هم حرفی تكراری می باشد اما حاوی دو نكته مهم می باشد كه قبلاً كمتر گفته شده، لااقل از سوی كسی كه ربع قرن در تلویزیون برنامه سازی كرده.

رامبد جوان می گوید قوانین سانسور در تلویزیون سیال است، هر چیزی امكان دارد امروز اجازه پخش داشته باشد اما فردا نه! این حرف ساده و كوتاه، كوهی از مفهوم است. یعنی تلویزیون ضمن سلیقه ای بودن، قانون خاصی هم ندارد و یك جورایی درباره ممیزی هر كی به هر كی است كه اگر نبود قوانین ممیزی اش یك شبه تغییر نمی كرد و هر كسی و هر مدیر پخشی هرجایی دلش می خواست حذف و حتی اضافه نمی كرد.

نكته دوم و مهم تر حرف رامبد كه در محاق مانده همان جایی است كه می گوید حتی رئیس سازمان صداوسیما هم نمی داند چه چیزهایی قابل پخش هست و چه چیزهایی قابل پخش نیست. این را باید كجای دلمان بگذاریم؟ نمی دانم.

توجه كنید! این حرف را یك فرد عادی نمی زند. گوینده این حرف رامبد جوان است كه به قول خودش ۲۶ سال - البته در گیجی - مشغول كار است.

خارج از دو نكته بیان شده در حرف های رامبد جوان و بر مبنای گفته های خودش می توانیم او را بعنوان پوست كلفت ترین مجری و تهیه كننده هم بدانیم كه تابحال توانسته نزدیك به ۸۰۰ برنامه خندوانه را بسازد و در مقابل مسئولین محترم پخش دوام آورد؛ البته با همان گیجی كه ذكرش رفت!»
1398/01/23
13:23:22
5.0 / 5
32
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
تمام حقوق معنوی سایت بی بدیل طبق قوانین مالکیت معنوی محفوظ میباشد
درباره ما  پیشنهادات  تبادل لینک
سایت بی بدیل دات کام  ،  بی بدیل دات ایران
>