بی بدیل  - Bibadil
23 تیر 1399   13 جولای 2020
نام کاربر:
کاربر مهمانبه جامعه مجازی بی بدیل بپیوندید... ورود ثبت نام
در پاسخ به پرسشی درباره ایفای نقش در سریال جدید زیر خاكی

ژاله صامتی: درباره نقش هایم توضیح نمی دهم

ژاله صامتی: درباره نقش هایم توضیح نمی دهم به گزارش بی بدیل دات كام ژاله صامتی این روزها در حال بازی در سریال «زیرخاكی» به كارگردانی جلیل سامان است. سامان كه قبل از این سه گانه «پروانه»، «ارمغان تاریكی» و «نفس» را برای تلویزیون ساخته، این دفعه سراغ تولید یك سریال مفرح رفته است. صامتی در این سریال به قول خودش در نقشی متفاوت با نام «پریچهر» بازی می كند.


این بازیگر در گفت وگویی با ایسنا در پاسخ به چرایی پذیرفتن پیشنهاد بازی در سریال «زیر خاكی» اظهار داشت: من دو سال قبل، با تیم سریال «زیرخاكی» و كارگردان آن یعنی آقای سامان در سریال «نفس» همكاری داشتم. از همان دو سال پیش، تقریباً درباره همكاری در كار بعدی صحبت شد. حدود شش الی هفت ماه پیش هم درباره نقش ها صحبت كردیم. بعد فیلمنامه را دادند و من خواندم.
صامتی درباره تاثیر تجربه سریال «نفس» و بازخوردهای آن اظهار نمود: تجربه مثبت حضور در این سریال و تعامل شكل گفته در آن صدر درصد در پیوستن من به پروژه «زیرخاكی» موثر بوده است. اگر به تعامل با تیم نمی رسیدم اینجا نبودم.
وی با تاكید بر هماهنگی با تیم تولید افزود: درباره بازخورد سریال «نفس» نمی توانم از اتفاق عجیب و غریبی سخن بگویم. چون وقتی بازخورد یا اتفاق عجیبی می افتد كه یك بازیگر جوان یا تازه كار با پخش یك سریال مشهور شود اما من قبل از این شناخته شده بودم و ازاین رو این سریال برایم بازخورد شهرتی نداشت. جز این كه بعد از ۱۵ سال با سریال نفس به تلویزیون بازگشتم. از این نظر خیلی حیرت انگیز بود و بازخوردهای خوبی گرفتم. بخصوص خانم ها نقش من را در آن مجموعه دوست داشتند.
این بازیگر درباره نقش خود در سریال «زیرخاكی» هم اظهار داشت: شیوه من این است كه وقتی در فیلم یا سریالی بازی می كنم درباره نقش، توضیح نمی دهم. می گویم من بازیگرم و نقش را بازی كردم و تمام شده است. مردم باید بگویند خوب شده یا خیر. در اینباره كه هنوز سریال پخش نشده اصلا چیزی نمی گویم جز این كه شخصیتی كه من آنرا بازی می كنم یعنی «پریچهر» نقشی جذاب و متفاوت می باشد.
صامتی در پاسخ به این پرسش كه این روزها به جز سریال «زیر خاكی» در چه كار دیگری حضور دارد با تاكید بر اینكه هیچگاه همزمان در دو كار حضور پیدا نمی كند، خاطرنشان كرد: حتی اگر دو كار یك روز با یكدیگر تداخل داشته باشد من نمی پذیرم.
وی درباره اولویت كارهای تلویزیونی یا سینمایی هم اظهار نمود: من اساساً سال هاست كه كار تلویزیونی نمی كنم. اما چون تیم سازنده این سریال، حرفه ای و در حد یك كار معتبر سینمایی است آنرا پذیرفتم. علاوه بر این، با گروه تولید و كارگردانی این سریال، قبلا كار كردم و مهم تر اینكه این سریال، یك فیلمنامه ۲۵ قسمتی آماده و بازنویسی شده دارد. این عوامل سبب شد من این كار تلویزیونی را بپذیرم. در حالیكه متاسفانه در ۹۰ درصد كارهای تلویزیونی می بینیم كه ۵ یا ۱۰ قسمت فیلمنامه دارند و تازه مشخص نیست تولید همان ۵ یا ۱۰ قسمت هم سرانجامی داشته باشد. ازاین رو چون سریال «زیرخاكی»، كار متفاوتی با كارهای دیگر در تلویزیون است آنرا پذیرفتم.
این بازیگر همینطور اعلام نمود: به تازگی دو فیلم سینمایی كار كردم. یكی اواخر سال قبل به نام «آخرین شب هجده سالگی» كار حامد تهرانی و یكی هم امسال با عنوان «پسركشی» كار آقای محمد هادی كریمی. فكر می كنم تا آخر سال هم درگیر بازی در سریال «زیر خاكی» باشم.1398/06/06
13:34:52
5.0 / 5
675
تگهای خبر: تلویزیون , سریال , سینما , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
تمام حقوق معنوی سایت بی بدیل طبق قوانین مالکیت معنوی محفوظ میباشد
درباره ما  پیشنهادات  تبادل لینک
سایت بی بدیل دات کام  ،  بی بدیل دات ایران
>