بی بدیل  - Bibadil
10 فروردین 1399   29 مارس 2020
نام کاربر:
کاربر مهمان
ورود به سایت
عضويت در سایت
     به جامعه مجازی بی بدیل بپیوندید... ورود ثبت نام
به گفته مدیر مسئول

روزنامه 19 دیگر منشر نمی گردد

روزنامه 19 دیگر منشر نمی گردد به گزارش بی بدیل دات كام ایسنا/قم روزنامه ۱۹ دی روز شنبه سوم اسفند ۱۳۹۸ اعلام كرد، بعد از انتشار ۳۲۷۳ شماره و بیست و یك سال فعالیت در فضای رسانه ای كشور بعنوان روزنامه سراسری بامداد ایران دیگر، انتشار خویش را متوقف می كند و از فردا منتشر نمی گردد.


مرتضی داستانی مدیرعامل خانه مطبوعات استان قم و مدیر مسئول و سردبیر این روزنامه در این خصوص نوشت: روزنامه ۱۹دی با انتشار ۲۱ سال فعالیت مستمر و بی وقفه، امروز مجبور است با همه علاقمندانش و دلسوزان جامعه رسانه ای استان، حتی شده به صورت موقت، خداحافظی تلخی داشته باشد و كركره انتشار مكتوب روزنامه را پایین بكشد.
وی افزود: روزنامه ۱۹دی در این سال ها كوشش كرد در ایفای رسالتی كه بر دوش دارد، همواره بر مدار حق و حقیقت حركت كرده و از حق گویی و حق جویی واهمه ای نداشته باشد و با همه توان از افرادی كه مورد ظلم و ستم قرار می گیرند حمایت كند و به اندازه توان خود روشنایی بر تاریكی های جامعه بتاباند، عیب و ایرادها را بازگوید و مروج خوبی ها باشد. البته امكان دارد در این راه گاها گرفتار لغزش و خطا شده باشد ولی بدون شك از روی عمد نبوده است.
وی در این بیانیه آورده است: آنچه باعث تعطیلی روزنامه در این مقطع می شود، بطور قطع ربطی به این هجمه ها و دلخوردی ها ندارد، بلكه وضعیت نامطلوب مالی و به تعبیر بازاری آن، ورشكستگی اقتصادی سبب شده است تا نتوانیم انتشار روزنامه را ادامه دهیم، باوجود اینكه سال های پر زحمت و سختی را برای تناور شدن نهال روزنامه گذرانده ایم. كسری دو سال گذشته در تأمین هزینه ها، انباشت بدهی از یك سو، افزایش هزینه ها و كاهش درآمد ناشی از سیاست مطبوعاتی وزارت ارشاد و بخصوص اداره ارشاد قم، از دیگر علل ناتوانی در تأمین نیمی از هزینه های روزنامه است.
وی افزود: ازاین رو برای ایفای بهتر رسالت خود در شرایط موجود رسانه ای كشور به دنبال تجدید نظر در روش ها، ساختارها و منابع درآمدی هستیم. امید داریم در این وقفه با راهنمایی دوستان بتوانیم به توفیقاتی دست پیدا نماییم و زحمات ۲۰ ساله تعدادی از بهترین اصحاب رسانه استان سرانجام بهتری پیدا كند.
مدیرمسئول روزنامه ۱۹ دی اظهار داشت: قابل ذكر است كه انتشار مكتوب روزنامه به صورت موقت از امروز تعطیل می شود، ولی فعالیت برخط و مجازی آن با اهتمام و قدرت بیشتری ادامه خواهد یافت.
1398/12/03
21:26:32
5.0 / 5
632
تگهای خبر: داستان , رسانه , فعالیت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
تمام حقوق معنوی سایت بی بدیل طبق قوانین مالکیت معنوی محفوظ میباشد
درباره ما  پیشنهادات  تبادل لینک
سایت بی بدیل دات کام  ،  بی بدیل دات ایران
>