بی بدیل  - Bibadil
29 شهریور 1399   19 سپتامبر 2020
نام کاربر:
کاربر مهمانبه جامعه مجازی بی بدیل بپیوندید... ورود ثبت نام

راه اندازی رادیوی عفاف و حجاب

راه اندازی رادیوی عفاف و حجاب بی بدیل دات كام: ایستگاه رادیویی مجازی با موضوع ˮعفاف و حجابˮ از طرف فرهنگسرای سرو شروع به كار خواهدنمود.


به گزارش بی بدیل دات کام به نقل از فرهنگ سرای سرو، اولین ایستگاه رادیویی مجازی با عنوان "رادیو ریحانه" از طرف فرهنگسرای سرو و با موضوع عفاف و حجاب به زودی شروع به کار خواهدنمود.
موضوع عفاف وحجاب و تبیین مقولات مختلف دراین زمینه محور اصلی این رادیوی مجازی خواهد بود که در چارچوب پادکست در فضای مجازی فرهنگسرای سرو در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
اولین بخش رادیو ریحانه روز چهارشنبه، ۲۶ شهریورماه با حضور "معصومه بهرامی"، مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در امور زنان و خانواده بعنوان کارشناس در فضای مجازی قابل دسترسی خواهد بود.
موضوع اصلی این برنامه بررسی موضوع عفاف وحجاب از دو منظر فردی و اجتماعی است که احترام به شخصیت زن و جلوگیری از ناهنجاری ها منظر فردی و حفظ کیان خانواده و سلامت نسل منظر اجتماعی مباحث را می سازند.
فرهنگسرای سرو بعنوان دبیرخانه کارهای در رابطه با عفاف و حجاب از طرف سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از سال جاری انتخاب شده و برنامه های مبسوطی را در این عرصه در دست اجرا دارد.
علاقمندان برای دسترسی به برنامه های این فرهنگسرا می توانند به آدرس @farhangsara_sarv مراجعه کنند.
منبع:

1399/06/26
11:12:19
5.0 / 5
39
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
تمام حقوق معنوی سایت بی بدیل طبق قوانین مالکیت معنوی محفوظ میباشد
درباره ما  پیشنهادات  تبادل لینک
سایت بی بدیل دات کام  ،  بی بدیل دات ایران
>