بی بدیل  - Bibadil
23 مهر 1400   15 اکتبر 2021
نام کاربر:
کاربر مهمانبه جامعه مجازی بی بدیل بپیوندید... ورود ثبت نام

بررسی طرح تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی صداوسیما در هفته های آتی

بررسی طرح تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی صداوسیما در هفته های آتی بی بدیل دات کام: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی صداوسیما باتوجه به انتصاب جدید ریاست این سازمان در دو هفته آتی آگاهی داد.


کیومرث سرمدی واله در گفت و گو با ایسنا، در تشریح جلسه امروز (سه شنبه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دستور اول جلسه طرح تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی صداوسیما بود که طراحان این تحقیق و تفحص اشکالاتی به این طرح داشتند که باتوجه به انتصاب جدید آقای جبلی تقاضای دو هفته تاخیر برای تشکیل جلسه داشتیم که مورد موافقت قرار گرفت و قرار شد دو هفته آتی با حضور آقای جبلی رییس صداوسیما طرح تحقیق و تفحص صندوق بازنشستگی صداوسیما مطرح شود.
ایشان سپس اشاره کرد: دستور دوم با دعوت از آقای اسکندری رییس صندوق بازنشستگی کشوری بود که نمایندگان سوالاتی در نحوه عملکرد این صندوق داشتند.
نماینده مردم اسدآباد اضافه کرد: در مجموع تعداد شاغلینی که هم اکنون بیمه واریز می کنند نسبت به بازنشستگان تناسبی نداشت و وضعیت مالی صندوق را خیلی مناسب تلقی نکردند که طبیعتا باید راهکاریی در این خصوص اندیشیده شود. همین طور قرار شد که میزان سرمایه گذاری شرکت های تابع صندوق بازنشستگی در شهرستان ها و حوزه های مختلف مشخص شود.
سرمدی اظهار داشت: طبیعتا نگاه نمایندگان این بود که عدالت در ارائه خدمات شرکت های تابع صندوق رعایت نشده و تاکید داشتند که این مساله مورد عنایت لازم قرار گیرد.
منبع:

1400/07/21
09:09:17
5.0 / 5
15
تگهای خبر: خدمات , سرمایه گذاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
تمام حقوق معنوی سایت بی بدیل طبق قوانین مالکیت معنوی محفوظ میباشد
درباره ما  پیشنهادات  تبادل لینک
سایت بی بدیل دات کام  ،  بی بدیل دات ایران
>