بی بدیل  - Bibadil
09 تیر 1401   30 ژوئن 2022
نام کاربر:
کاربر مهمانبه جامعه مجازی بی بدیل بپیوندید... ورود ثبت نام
تقدیر شبكه سه از گزارشگر پیشكسوت والیبال

بچه بودم که جواد محتشمیان در تلویزیون حضور داشت

بچه بودم که جواد محتشمیان در تلویزیون حضور داشت بی بدیل دات کام: مدیر شبکه سه سیما از جواد محتشمیان ـ گزارشگر پیشکسوت والیبال ـ قدردانی نمود.


به گزارش بی بدیل دات کام به نقل از ایسنا، مراسم تقدیر از گزارشگر پیشکسوت والیبال با حضور علی فروغی- مدیر شبکه سه، محمدرضا داورزنی - رئیس فدراسیون والیبال، میثم فضلعلی- مدیر گروه ورزش شبکه سه، مصطفی کارخانه- مربی و پیشکسوت والیبال، بهزاد کاویانی- مجری برنامه "توپ و تور" شبکه سه، وحید مرادی- پیشکسوت ورزش و اجرای تلویزیونی، کیومرث کرده - کارشناس و گزارشگر والیبال شبکه سه سیما انجام شد.
در این نشست بواسطه سال ها حضور موثر سیدجواد محتشمیان به عنوان پیشکسوت، مربی، کارشناس و گزارشگر والیبال در شبکه سه سیما از وی تقدیر به عمل آمد.


در ابتدای جلسه بهزاد کاویانی، مجری برنامه توپ و تور اظهار نمود: زمانی که ما وارد توپ و تور شدیم، افتخار داشتیم که در خدمت آقای محتشمیان باشیم. من خودم بچه بودم که ایشان در تلویزیون حضور داشت. آقای محتشمیان از چند جهت ممتاز بودند. هم این که بسیار صریح و بی پروا انتقاد خودشان را بیان می کردند، هم این که هیچ گاه بواسطه منافع خودشان کاری انجام نمی دادند.
در ادامه علی فروغی، مدیر شبکه سه سیما درباره فضای شبکه سه سیما عنوان کرد: از مهم ترین چیزی هایی که خدا به ما عطا کرده، همکارهای خوب ما هستند. اگر بخواهیم نمونه ای ذکر نماییم آقای محتشمیان از نمونه های برجسته به شمار می آیند.
وی ادامه داد: ایشان سال ها در رسانه ملی بودند و بیش از سه دهه در میدان ورزش حاضر بودند یعنی یک عمر پای ورزش گذاشتند. هیچ گاه هم هیچ توقع عجیبی نداشتند و همیشه در میدان و پای کار حوزه ورزش بودند و جالب است که در زمینه ورزش ایشان هم استاد دانشگاه و هم ورزشکار و هم مربی و هم تحلیلگر و هم گزارشگر هستند.
علی فروغی در ادامه خطاب به جواد محتشمیان اظهار داشت: استاد عزیز، از سال ها مجاهدت و تلاش شما در عرصه ورزش تشکر می کنم و بدون شک این سطح از فضای جهشی که والیبال پس از انقلاب داشته، آقای محتشمیان و بقیه عزیزان موثر بوده اند.
مدیر شبکه سه سیما در ادامه اظهار داشت: حقا، هم زمان با سختی که ورزشکاران می کشند، اصحاب رسانه هم در میدان هستند و سختی می کشند و من به سهم ناچیز خودم صمیمانه از این تلاش ها و زحمات شبانه روزی تشکر و قدردانی می کنم و برای همه عزیزان آرزوی توفیق مضاعف دارم.


در ادامه جلسه، داورزنی رئیس فدراسیون والیبال اظهار داشت: پس از سال ۲۰۱۲ شروع یک اتفاق تازه در والیبال ایران بود و یک تحول در والیبال پس از این زمان بوجود آمد. نقش محوری در انتقال این تحول به خانه های مردم را گزارشگرها داشتند. این اتفاق با کمک دوستات رسانه میسر شد و مجموعه دوستان در زمینه رسانه کمک ما کردند که این رشته بین مردم رونق بگیرد.
رئیس فدراسیون والیبال افزود: افتخاری که در پیروزی بر امریکا و ایتالیا به دست می آوردیم و این که روسیه را در روسیه می بریم و برزیل را در برزیل، حس غرور به ایرانی های تمام دنیا داده است.
وی افزود: من بازتاب حرف های مردم را می گویم، ورزش حس عزت و غرور را بیش از هر چیز دیگری منتقل میکند و این حس خیلی مهم هست که چگونه منتقل می شوند.


داورزنی در ادامه اظهار داشت: نکته دیگر درباره آقای محتشمیان این است که ایشان به بازیکنان و به خصوص جوانان قدرت می دهد. الان میانگین تیم ملی ما ۲۴ سال است و این سن قابل افتخار است.
او اظهار نمود: طبق آمار فدراسیون جهانی، والیبال چهارمین رشته ورزشی است که توسط مردم دنبال می شود. همین طور طبق آمار دیگری که اعلام شده، والیبال در المپیک نخستین رشته هست و البته این نشان دهند گستردگی و خانوادگی بودن این رشته است.
در این نشست، مصطفی کارخانه مربی و پیشکسوت والیبال درباره محتشمیان اظهار داشت: حرکت رو به جلوی والیبال مدیون ایشان است. برای خودش و خانواده اش آرزوی سلامتی دارم. من فکر می کنم دو عنایت از خدا به ایشان شده است؛ این صدای گرم و تحلیل های درستی که روی آنتن دارند.
کارخانه اظهار داشت: من خاطرات خیلی خوبی با ایشان دارم و امروز تشکر می کنم و افتخار می کنم که اینجا حضور پیدا کردم و معتقدم که ایشان حکم استاد برای من را دارند.
در ادامه کیومرث کرده کارشناس و گزارشگر والیبال عنوان کرد: من همیشه شاگر ایشان بودم و چیزی که برای من مهم بود، بزرگواری ایشان به بنده بود.
ایشان سپس با اشاره به شهید غلامرضا رهبر، خبرنگار دفاع مقدس اظهار داشت: همیشه صدای شهید بزرگوار منتشر می شد. این شبهه را درباره وی مطرح نمودند که در منطقه حاضر نیست یا اخبارش مستند نیست به همین واسطه تصمیم بر آن شد که جلوی دوربین بیاید. نخستین بار جلوی دوربین آمد پیش از ضبط هنگام تست صدا، صدابردار توجه خودرا جلب کرده بود که او چه چیزی می گوید. صدابردار فهمیده بود که آیه ۶۰ سوره یوسف را در تست می گفته است و آرزو می کرده تصویر، سبب غرور او نشود.
کرده اضافه کرد: درباره آقای محتشمیان پس از این همه سال تصویر و صدا هیچ گاه ایشان را با خود بزرگ بینی ندیدم و همیشه خودم را مدیون ایشان می دانم.


وحید مرادی، پیشکسوت ورزش و اجرا در تلویزیون درباره محتشمیان اظهار داشت: همیشه در جلسات مشترکی که بامدیران داشتیم به این نکته توجه می شد که چه چیزی به مردم گفته می شود و این که آیا حس امید ایجاد می کنیم؟
وحید مرادی افزود: بزرگانی مانند آقای محتشمیان که اصول را رعایت کردند و برای مردم و انگیزه های ورزشی ارزشی گذاشتند و به حواشی بی توجه بودند، ماندگار شدند.
در آخر جواد محتشمیان عنوان کرد: واقعا شرمنده شدم و خیلی ممنون هستم از آقای فروغی و بقیه دوستان عزیز. من در این سال ها فقط تلاش کردم ظرفیت های بچه ها را به مردم نشان دهم.
وی ادامه داد: خوش حالم که الان مردم باتوجه به ظرفیت ها و رکوردهای ما از والیبال ایران متوقع هستند. من اهتمام می کنم جایگاه تیم ها را به مردم معرفی کنم و البته نقش جوانان را در قرار گرفتن در مقابل بزرگان دنیا عنوان کنم. در کل باردیگر تشکر می کنم و از همه دوستان عزیز ممنون هستم.
منبع:

1401/04/01
11:35:42
5.0 / 5
39
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
تمام حقوق معنوی سایت بی بدیل طبق قوانین مالکیت معنوی محفوظ میباشد
درباره ما  پیشنهادات  تبادل لینک
سایت بی بدیل دات کام  ، 
>