بی بدیل  - Bibadil
21 مرداد 1401   12 آگوست 2022
نام کاربر:
کاربر مهمانبه جامعه مجازی بی بدیل بپیوندید... ورود ثبت نام
در مصاحبه با الك بالدوین؛

وودی آلن اشتیاقی به ادامه کار ندارد

وودی آلن اشتیاقی به ادامه کار ندارد بی بدیل دات کام: در مصاحبه لایو اینستاگرامی که عصر روز گذشته آلک بالدوین با وودی آلن انجام داد، کارگردان سالخورده سینما اعلام نمود دیگر اشتیاق چندانی به ساخت فیلم ندارد.به گزارش بی بدیل دات کام به نقل از ورایتی، وودی آلن در یک مصاحبه زنده و نادر با آلک بالدوین در اینستاگرام شرکت کرد.
بالدوین که ۲.۴ میلیون فالوئر دارد، پیش تر برای وودی آلن در فیلم «آلیس» در سال ۱۹۹۰، «تقدیم به رم با عشق» در سال ۲۰۱۲ و «یاسمین آبی» در سال ۲۰۱۳ نقش آفرینی کرده بود.
در این گفتگو بالدوین از فیلمهای آلن بعنوان «یک حمام آب گرم که حال وی را خوب می کند» یاد کرد و در مقابل وودی آلن اعلام نمود در نظر دارد بعد از فیلم بعدی اش که در پاریس فیلمبرداری می شود به کارگردانی برای همیشه خاتمه دهد.
آلن اظهار داشت: احتمالا حداقل یک فیلم دیگر خواهم ساخت.
وی افزود که بخش مهمی از هیجان سینما از بین رفته و خاطرنشان کرد: وقتی یک فیلم می ساختم، آن فیلم به سالن های سینماهای سراسر کشور می رفت. امروز، فیلم می سازی و چند هفته ای فیلم در سینما اکران می شود. شاید ۴ هفته، شاید ۶ هفته و بعد یک راست به سرویسهای استریم یا سرویسهای پولی می رود … این دیگر همان چیز قبلی نیست … برای من لذتی ندارد.
این کارگردان خاطرنشان کرد: من از ساخت یک فیلم و نمایش آن در سینما دیگر لذتی نمی برم. احساس خوبی بود که بدانم ۵۰۰ نفر یک مرتبه آنرا می بینند. نمی دانم چه احساسی برای ساختن فیلم دارم. می خواهم یکی دیگر بسازم و ببینم چه حسی دارد.
بالدوین کتاب جدید وودی آلن را چند بار در خلال مصاحبه نشان داد. کتاب خاطرات او با عنوان «مقبول هیچ» و کتاب جدیدش که مجموعه مقالاتی با عنوان «جاذبه صفر» است، در این برنامه معرفی گشتند.
آلن که به مدت ۵ دهه از دهه ۱۹۶۰ تا ۲۰۱۰ به صورت متوسط سالی یک فیلم ساخته، نوشته و کارگردانی کرده است، سازنده بیشتر از ۵۰ فیلم بلند است.
ددلاین هم نوشت: آلن از برنامه های روتین روزانه اش گفت و این که نباید در زمستان در سرما بماند یا در تابستان در گرما بماند یا ساعت ۵ بامداد بیدار شود.
وی اظهار داشت: در خانه هستم و کاری برای انجام دادن وجود ندارد اما می توانم ورزش کنم، کلارینت بنوازم و بنویسم. در این زمان خیلی نوشتم. چند نمایشنامه … با خودم فکر کردم؛ اگر فیلم نمی ساختم چه می شد؟ خب این هم راه خوبی به منظور زندگی است. اما بعد فکر کردم شاید یک یا دو فیلم دیگر بسازم.
آلن گفت فیلمنامه ای که دیگران بخواهند بسازند نمی نویسد، هر چند این کار را پیش از این چند بار انجام داده است اما به جای آن او ترجیح می دهد به نوشتن رمان بپردازد.
وی اظهار داشت: ۲ نمایشنامه در طول پاندمی نوشته ولی توضیح بیشتری درباره این که آیا می خواهد آنها را تولید نماید یا در برادوی روی صحنه ببرد، نداد.
در این مصاحبه نیم ساعته صحبتی درباره تیراندازی بالدوین سر صحنه فیلمبرداری یا اتهامات آزار جنسی دختر خوانده آلن ضد وی به میان نیامد.
این برنامه لایو ۳ بار به علل فنی قطع شد.
بالدوین ۲ روز پیش اعلام نمود که چنین مصاحبه ای را همزمان با انتشار کتاب مجموعه مقالات جدید آلن تدارک دیده است.


منبع:

1401/04/08
11:34:02
5.0 / 5
141
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
تمام حقوق معنوی سایت بی بدیل طبق قوانین مالکیت معنوی محفوظ میباشد
درباره ما  پیشنهادات  تبادل لینک
سایت بی بدیل دات کام  ، 
>