بی بدیل  - Bibadil  
     تاریخ: 04 خرداد 1403    24 می 2024

طنز و خنده بی بدیل برای شما

. . . .
به جامعه مجازی بی بدیل بپیوندید... ورود ثبت نام
قوانین کاربردی حیوانات  
بی بدیل - قوانین کاربردی حیوانات

قانون گاو:
 
گاو سرشو می‌اندازه پایین و کار خودشو انجام می‌ده، کاری نداره کسی چی می‌گه! از شاخش هم استفاده نمی‌کنه، چون بهترین شاخ زن‌ها رفتن توی میدان گاو بازی و نابود شدند.
 برای مثال شما قصد داری به عیادت کسی در بیمارستان بری، بهترین راه اینه که راه خودت را بگیری و مستقیم وارد بخش بشی و به کسی هم توجه نکنی، حالا مثلا اگر از نگهبان بپرسی که “الان ساعت ملاقات هست؟” یا اینکه “می‌تونم برم تو؟” اگر هیچ مشکلی هم وجود نداشته باشه نگهبانه برای اینکه قدرت خودشو بهت نشون بده جلوت را می‌گیره. این قانون در جاهایی که قوانین مسخره و دست و پا گیر داره هم کاربرد داره، یعنی خیلی موانع قانونی (یا بهتر بگم سنگ اندازی‌ها) در مرحله آغازین کارها بیشتر جلوه می‌کنند، وقتی شما بی توجه به همه‌ی آنها کارت را آغاز کردی، اکثر آنها خود به خود کنار می‌روند یا مجبور می شن خودشونو با شما وفق بدهند ....

 

قوانین خر:

 

قانون اول:
 هر گاه خری در یک کنج مثلث و منبع غذا در کنج دیگری باشد،خر مورد نظر همیشه مسیری را طی می کند که از یک ضلع مثلث می گذرد.
 ...
نتیجه گیری: در دبیرستان می گفتند که این خر هم می فهمه که اون راه نزدیکتره، اما در اصل اینه که همیشه کوتاهترین راه، بهترین راه نیست و فقط خر کوتاهترین راه را انتخاب می کنه!!
 
قانون دوم:
 هرگاه خری در فاصله مساوی بین دو منبع غذایی قرار گرفته باشد. آنقدر بین انتخاب نزدیکترین منبع تردید می کند و به سمت هیچکدام نمی رود تا از گرسنگی بمیرد.
 
نتیجه گیری: خیلی وقت ها تصمیم گیری بین دو یا چندگزینه در نتیجه عمل تاثیر چندانی نمی گذارد، پس تا فرصت نگذشته سریعتر تصمیم گیری کنیم.
 
قانون سوم:
هرگاه در مسیری دو خر از روبرو (شاخ به شاخ ) به یکدیگر برسند، و مسیر به قدری تنگ باشد که این دو باید کمی از وسط جاده کنار رفته ، به دیگری راه بدهند تا بتوانند رد شوند،هیچکدام از خرها از جای خود تکان نمی خورند.
 
نتیجه گیری: خیلی وقت ها برای رسیدن به نتیجه مطلوب بایستی به طرف مقابل امتیاز بدهید، به بازی «برد- برد» بیندیشیم.

 
 
تبلیغات
 

 مقالات طنز    
  نظر دهید (3)نظر
تاریخ:  1391/01/24 نوشته شده توسط : مدیر سایت


تعدادی از جالب ترین مطالب مشابه:  
برخی از نظرات شما:  
الیا ساربان گفت:
 

قشنگ بود بازم از اين قوانين باحال برامون بگووو

بازگشت
تمام حقوق معنوی سایت بی بدیل طبق قوانین مالکیت معنوی محفوظ میباشد
استفاده از مطالب سایت بی بدیل با ذکر منبع مجاز است.
درباره ما  پیشنهادات  تبادل لینک
سایت بی بدیل دات کام  ،  بی بدیل دات ایران