بی بدیل  - Bibadil
21 مرداد 1401   12 آگوست 2022
نام کاربر:
کاربر مهمانبه جامعه مجازی بی بدیل بپیوندید... ورود ثبت نام

انتصاب در تلویزیون

انتصاب در تلویزیون معاون سیما در احکامی جداگانه کورش مفاخری را بعنوان رئیس مرکز طرح، برنامه و ارزیابی و سید باقر حاجی سید رضی را به سمت رئیس مرکز تولید و فنی این معاونت منصوب نمود.


به گزارش بی بدیل دات کام به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، محسن برمهانی معاون سیما در حکم انتصاب مفاخری بر طراحی سیاست ها و برنامه ها در دوره تحول و نظارت بر تحقق مطلوب آنها، روزآمدسازی نقشه راه محتوایی سیما از راه یکپارچه سازی و هم افزا کردن ظرفیت های فکری، اندیشه ای و همسویی راهبردی گروههای تولیدی، ارتقای سازوکار و نرم افزار طراحی برنامه های سیما در جهت تحول از برنامه ریزی خط قرمزی به خط سبزی و جایگزینی مدیریت خلاق و راهبردی به جای کنترل پسینی و کم کردن فاصله محصول با راهبرد، تاکید کرده است.
تدوین سازوکارهای مناسب در جهت هم افزایی حداکثری با ظرفیت های طراحی و نظارت درون و بیرون سازمانی و افزایش بهره مندی از عناصر و هیات های اندیشه ورزِ خلاق و متعهد، توجه توامان به سه عنصر «راهبرد، پژوهش و بافتارِ استاندارد» و اولویت قراردادن محتوا در طراحی ها و نظارت ها، تسریع تولید و افزایش کیفیت برنامه سازی از دیگر انتظارات معاون سیما از رئیس مرکز طرح، برنامه و ارزیابی است.
معاون سیما همینطور از زحمات و تلاشهای مجتبی ایزدی در دوره ریاست این مرکز قدردانی کرد.
مفاخری سابقه مدیرکلی پژوهشی سیما را در کارنامه کاری خود دارد.
معاون سیما همینطور در حکمی دیگر باقر حاجی سید رضی را به سمت رئیس مرکز تولید و فنی این معاونت انتخاب کرد.
معاون سیما در حکم سید رضی بر ارتقای سطح فنی و تولیدی، افزایش سطح استانداردهای لازم تولید و پخش، بهره گیری از روش ها و تکنولوژی های جدید، جلوه های ویژه و همینطور تربیت نیروی انسانی کارآمد و حرفه ای و استفاده از ظرفیت های موجود برای خدمت رسانی به شبکه های مختلف سیما تاکید کرده است.
سازماندهی، برنامه ریزی و نظارت در برای استفاده بهینه از منابع تولیدی و فنی، از اهم مأموریت های مرکز تولید و فنی سیما بوده که برمهانی در این حکم به آن اشاره داشته است.
معاون سیما همینطور از زحمات و تلاشهای مهرداد عظیمی در دوره ریاست این مرکز قدردانی کرد.
سید رضی الان مدیرکل فنی معاونت صدا است.
منبع:

1401/04/09
11:48:17
5.0 / 5
132
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
تمام حقوق معنوی سایت بی بدیل طبق قوانین مالکیت معنوی محفوظ میباشد
درباره ما  پیشنهادات  تبادل لینک
سایت بی بدیل دات کام  ، 
>