بی بدیل  - Bibadil
11 بهمن 1401   31 ژانویه 2023
نام کاربر:
کاربر مهمانبه جامعه مجازی بی بدیل بپیوندید... ورود ثبت نام
در گزارش بی بدیل دات كام مطرح شد؛

تماشاخانه شانو باید تخلیه شود

تماشاخانه شانو باید تخلیه شود به گزارش بی بدیل دات کام، مدیر تماشاخانه شانو اعلام نمود مالک این مکان به دادگاه شکایت کرده و خواهان تخلیه مکان شده است مگر این که ودیعه 7 برابر و اجاره بها 3 برابر شود.قطب الدین صادقی هنرمند باسابقه تئاتر و مدیر تماشاخانه شانو درباره ی وضعیت این تماشاخانه خصوصی به خبرنگار مهر اظهار داشت: صاحب ملک به من اخطار داده که از اول ما مهر ما را بیرون می اندازد و برای این کار اظهارنامه داده و به دادگاه نیز شکایت کرده است.
وی تصریح کرد: ۶ سال است که تماشاخانه شانو در این مکان است که البته یک سال اول تعمیرات و بازسازی در مکان انجام و بعد از آن تماشاخانه افتتاح شد. ۲۲ ماه هم تماشاخانه به سبب شیوع ویروس کرونا تعطیل بود. حدودا ۳ سال است که این تماشاخانه توانسته در مکان استیجاری خود فعالیت کند ولی من تمام ۶ سال قبل اجاره بها را پرداخت کرده ام.
صادقی اظهار داشت: مالک اعلام نموده که در صورتی که مبلغ ودیعه ۷ برابر و مبلغ اجاره بها ۳ برابر شود امکان تمدید قرارداد وجود دارد. این در حالیست که اگر من ۳ شیفت مدام و مستمر کار کنم هم جوابگوی این مبالغ نیستم.
این کارگردان مطرح تئاتر ایران اشاره کرد: به زمین و زمان برای کمک متوسل شده ام ولی هیچکس کمکی نکرده است. آنقدر زیر فشار مالی هستم که خواب و خوراک ندارم. به همه افراد و نهادهای توانا و دارا رو انداختم و نامه نگاری کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد. کاملاً به لحاظ روحی به هم ریخته ام.
وی در انتهای سخنان خود متذکر شد: نمایش «عروسی خون» را با گروه خود آماده اجرا در تماشاخانه شانو کرده ام ولی این وضعیت کاملاً ما را به هم ریخته و بلاتکلیف کرده است. همین طور درحال آماده سازی نمایش «ترس و نکبت رایش سوم» نیز برای اجرا در این تماشاخانه هستم که آن هم بلاتکلیف شده است.


منبع:

1401/06/22
09:36:10
5.0 / 5
148
تگهای خبر: فعالیت , كارگردان , نمایش , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
تمام حقوق معنوی سایت بی بدیل طبق قوانین مالکیت معنوی محفوظ میباشد
درباره ما  پیشنهادات  تبادل لینک
سایت بی بدیل دات کام  ،