بی بدیل  - Bibadil
11 بهمن 1401   31 ژانویه 2023
نام کاربر:
کاربر مهمانبه جامعه مجازی بی بدیل بپیوندید... ورود ثبت نام
در گزارش بی بدیل دات كام مطرح شد؛

تولد مثلث فرهنگی اجتماعی رادیو صبا

تولد مثلث فرهنگی اجتماعی رادیو صبا به گزارش بی بدیل دات کام، سه گوش هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵ به تهیه کنندگی پیمان پناهی و با رویکرد فرهنگی اجتماعی پخش می شود.به گزارش بی بدیل دات کام به نقل از مهر، «سه گوش» عنوان یک مجله اجتماعی فرهنگی است، که بر پایه شوخی با خبرهای روز جامعه طراحی شده است. جنگ شاد عصرگاهی «سه گوش» هر هفته با طرح یک مثلث فکری به موضوعات فرهنگی و اجتماعی روز جامعه می پردازد و تلاش می کند در فضایی شاد شنوندگان را در جریان خبرهای روز جامعه قرار دهد.
این برنامه در هفته جاری با محوریت «دوستی» راهی آنتن می شود و ابعاد مختلف آنرا بررسی می کند.
پیمان پناهی تهیه کننده این برنامه در رابطه با فضا و جزئیات آن به خبرنگار مهر بیان نمود: بدون شک عوامل مختلفی در ساختن شخصیت انسان مؤثر هستند که از مهم ترین آنها مساله همنشینی و دوستی و معاشرت است. با عنایت به این رابطه و نقش آن در زندگی اجتماعی افراد، برنامه «سه گوش» در فضای متفاوتی به اهمیت دوستی در زندگی افراد می پردازد و آنرا از زوایای مختلف بررسی می کند.
وی اضافه کرد: حضور یک دوست در زندگی تأثیر بسیار زیادی در میزان استرس دارد، چونکه وقتی شما حجم زیادی دغدغه و استرس دارید حضور یک دوست خوب برای اشتراک گذاشتن این دغدغه ها و درد و دل کردن با وی در کمتر شدن استرس و اضطراب شما موثر است و این برنامه در هفته جاری به اهمیت دوستی و همین موضوعات می پردازد.
پناهی اظهار داشت: برنامه «سه گوش» با علم به این مورد مساله دوستی را در ابعاد مختلفی بررسی می کند و در هفته جاری هر روز به یکی از این موضوعات دوستی با والدین، دوستی دوران نوجوانی، مرز دوستی و دوستی متقابل می پردازد.
تهیه کننده «سه گوش» بیان نمود: «کاریکلماتور، قطعات نمایشی، گفتم گفت، داستانک، دنیای کودک، دو خط موازی و داستان های کودکانه» نام آیتم های متنوع این برنامه است که متناسب با مبحث برنامه تقدیم مخاطبان می شود.
پناهی در تشریح بعضی از آیتم های این برنامه اظهار داشت: «دنیای کودکی» متناسب با مبحث برنامه به مرور دوران کودکی تا بزرگسالی یک شخصیت می پردازد، «گفتم گفت» مکالمه مبحث برنامه است که با اجرای مجری برنامه لاله جلال آبادی تقدیم مخاطبان می شود. هر روز تلاش می نماییم یک نمایش طنز با مبحث برنامه تقدیم مخاطبان نماییم.
«سه گوش» هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵ به مدت ۴۵ دقیقه به تهیه کنندگی پیمان پناهی و با اجرای لاله جلال آبادی راهی آنتن می شود.

1401/09/05
19:37:04
5.0 / 5
204
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
تمام حقوق معنوی سایت بی بدیل طبق قوانین مالکیت معنوی محفوظ میباشد
درباره ما  پیشنهادات  تبادل لینک
سایت بی بدیل دات کام  ،