بی بدیل  - Bibadil  
     تاریخ: 29 فروردین 1403    17 آوریل 2024

طنز و خنده بی بدیل برای شما

. . . .
به جامعه مجازی بی بدیل بپیوندید... ورود ثبت نام
سیستم عامل همسر  
بی بدیل - سیستم عامل همسر

یکی از کاربران شرکت مایکروسافت در یک نامه طنز‌آمیز به بخش پشتیبانی نرم‌افزاری این شرکت چنین نوشت:

پشتیبانی فنی محترم سال گذشته سیستم عامل خود را از دوسـت دختر 7 به همسر 1 ارتقا دادم.

زمان زیادی از ارتقا سیستم نگذشته بود که متوجه شدم یک برنامه ناخواسته (فرایند بچه دار شدن) بر روی سیستم عامل در حال اجراست .

این برنامه فضای خیلی زیادی را اشغال کرده و قسمتهای مهم و با ارزش سیستم را در بر می گرفت. بعلاوه اینکه ، برنامه همسر 1 روی همه قسمتهای سیستم به خودی خود نصب شده و همه چیز را تحت کنترل داشت.

برنامه هایی نظیر شب پوکر 10.3 ، فوتبال 5.0 ، شکار و ماهیگیری 7.5 و مسابقات رالی 3.6 دیگر اجرا نمی شوند و هر بار که می خواهم این برنامه ها را اجرا کنم ، سیستم عامل مختل می شود.

وقتی که برای اجرای برنامه های مورد علاقه خود اقدام می کنم ، قادر نیستم برنامه همسر 1 را در زمینه سیستم نگه دارم و برنامه همسر 1 اجرای برنامه های مورد علاقه مرا با اختلال روبرو می کند.

فکر می کنم باید دوباره برنامه دوست دختر 7 را نصب کنم ولی مشکل اینجاست که اجرای دستور حذف در سیستم همسر 1 امکان پذیر نیست . لطفا" کمک کنید

با تشکر

یک کاربر بیچاره!!!

 

بخش پشتیبانی نرم‌افزاری مایکروسافت (که گویا یک زن بوده است) در پاسخ به این کاربر چنین نوشت :

 

کاربر بیچاره محترم

این یک مشکل عمومی است که اکثر مردان از آن شکایت دارند.

بسیاری از مردم سیستم خود را از دوست دختر 7.0 به همسر 1.0 ارتقا می دهند فقط با تفکر اینکه یک برنامه کمکی و جهت سرگرمی و تفریح است.

همسر 1.0 به عنوان یک سیستم عامل است و بوجود آورنده آن این سیستم را طوری طراحی کرده است که هر چیزی را اجرا می کند و همه چیز را قادر است کنترل نماید.

همین طور بعد از یک بار نصب این سیستم ، غیر ممکن است بتوانید چیزی را از این سیستم حذف کنید یا فایلهای آن را دستخوش  تغییر قرار دهید.سیستم همسر 1.0 طوری طراحی شده است که امکان نصب مجدد برنامه دوست دختر 7.0 را به شما نمی دهد.

به قسمت هشدارها – حمایت کودک در دستورالعمل همسر 1.0 نگاهی بیندازید.

پیشنهاد می کنم برنامه همسر 1.0 را نگهداشته و برای بهبود آن تلاش نمایید. برای کاهش تخریب این سیستم عامل ، پیشنهاد می کنم برنامه کاربری " بله عزیزم" را در سیستم خود نصب و از آن استفاده کنید.

بهترین قسمت این برنامه کاربری ، وارد کردن دستور "c:\عذرخواهی"  است ، زیرا برای اینکه سیستم عامل به حالت عادی خودش بازگردد ، در نهایت مجبور خواهید شد این دستور را اجرا کنید.همسر 1.0 یک برنامه فوق العاده است ، اما نیاز به نگهداری با دقت بسیار بالا دارد.

سیستم برنامه همسر 1.0 با برنامه های حمایت کننده ای از قبیل برنامه تمیز کردن و جاروکشی 3.0 ، پخت و پز 1.5 و پرداخت خرج و مخارج 4.2 و... ارایه می شود. البته در استفاده از این برنامه های حمایت کننده سیستم باید نهایت دقت را به عمل آورید، چون در صورت عدم استفاده مناسب از این برنامه ها سبب خواهد شد که به طور خودکار سیستم ، برنامه نغ نغ 9.5 را اجرا نماید.

هر بار که این برنامه نغ نغ 9.5 اجرا شود ، فقط یک راه برای بهبود عملکرد سیستم وجود دارد و ان خرید یک نرم افزار اضافی دیگر است.

من خرید  برنامه گلهای 2.1 و الماس 5.0 را پیشنهاد می کنم.

هشدار!!!تحت هیچ شرایطی برنامه منشی با مینـی ژوپ  را در سیستم خود نصب نکنید. این برنامه توسط سیستم همسر  1.0  اجرا نمی شود و باعث تخریب غیر قابل برگشتی در سیستم عامل می شود. 

با آرزوی بهترین موفقیتها

پشتیبانی فنی

 
 
تبلیغات
 

 آقایان و خانمها  مقالات طنز  
  نظر دهید (1)نظر
تاریخ:  1390/11/29 نوشته شده توسط : مدیر سایت


تعدادی از جالب ترین مطالب مشابه:  
برخی از نظرات شما:  
حامی مردان زن زلیل گفت:
 

بسیار متن زیبا قابل تشبیحی بود.تنها راه حل وارد کردن ویروس به این تنرم افزار بصورت عمدی میباشد که شاید دردی را دوا کند.

بازگشت
تمام حقوق معنوی سایت بی بدیل طبق قوانین مالکیت معنوی محفوظ میباشد
استفاده از مطالب سایت بی بدیل با ذکر منبع مجاز است.
درباره ما  پیشنهادات  تبادل لینک
سایت بی بدیل دات کام  ،  بی بدیل دات ایران